fondo
Logo Conseller�a
Logo Agacal
CIAM
Organismo CIAM
Organismo > Persoal

Persoal

No CIAM traballan unhas 100 persoas entre persoal investigador, administrativo, persoal de campo, bolseiros e colaboradores. A continuación móstranse os departamentos. O persoal móstrase no cadro adxunto desta páxina, figurando o posto e a dirección de correo electrónico cando se dispón da mesma. Faga clic no link correspondente para ver a lista do persoal adicado a cada actividade.

DIRECCIÓN

NOME:Abelardo Nimo Silva
POSTO: Director
CONTACTO: abelardo.nimo.silva@xunta.gal

 

ADMINISTRACIÓN

NOME:Rosa Mª Fernández Balado
POSTO: Xefa de Negociado
CONTACTO: rosa.fernandez.balado@xunta.gal

NOME:Mª Isabel García Usón
POSTO: Xefa de grupo
CONTACTO: isabel.garcia.uson@xunta.gal

NOME:Silvia Gestal Golán
POSTO: Xefa de grupo
CONTACTO: silvia.gestal.golan@xunta.gal

NOME:Margarita Sánchez Barbeito
POSTO: Xefa de grupo
CONTACTO: margarita.sanchez.barbeito@xunta.gal

NOME:Mª Luz Suárez Mosquera
POSTO: Xefa de grupo
CONTACTO: maria.luz.suarez.mosquera@xunta.gal

 

DEPARTAMENTO DE COORDINACIÓN E DESENVOLVEMENTO TECNOLÓXICO

NOME:Santiago Crecente Campo
POSTO: Xefe de Departamento
CONTACTO: santiago.crecente.campo@xunta.gal

NOME:Carmen Calvo Santalla
POSTO: Xefa Secc. de Investigación XIV
CONTACTO: carmen.calvo.santalla@xunta.gal

NOME: Juan Castro Insua
POSTO: Enxeñeiro en Funcións Facultativas
CONTACTO: juan.fernando.castro.insua@xunta.gal

NOME:Juan Enrique Valladares Alonso
POSTO: Tecnólogo II
CONTACTO: juan.valladares.alonso@xunta.gal

DEPARTAMENTO DE PASTOS E CULTIVOS

NOME:Gonzalo Flores Calvete
POSTO: Xefe de Departamento
CONTACTO: gonzalo.flores.calvete@xunta.gal

NOME:Dolores Báez Bernal
POSTO: Investigadora II
CONTACTO: dolores.baez.bernal@xunta.gal

NOME:Mª José Bande Castro
POSTO: Xefa de Sección Investigación V
CONTACTO: maria.jose.bande.castro@xunta.gal

NOME:Mª Isabel García Pomar
POSTO: Xefa de Sección de Investigación II
CONTACTO: maria.isabel.garcia.pomar@xunta.gal

NOME:Alfredo Taboada Arias
POSTO: Tecnólogo II
CONTACTO: alfredo.taboada.arias@xunta.gal

NOME:Luis Urquijo Zamora
POSTO: Xefe Sección Investigación VII
CONTACTO: luis.urquijo.zamora@xunta.gal

 

DEPARTAMENTO PRODUCIÓN ANIMAL

NOME: Mª Mercedes Mezo Menéndez
POSTO: Xefa Departamento Produción Animal
CONTACTO: mercedes.mezo.menendez@xunta.gal

NOME:José Antonio Castro Hermida
POSTO: Investigador II
CONTACTO: jose.antonio.castro.hermida@xunta.gal

NOME:Thierry Dagnac
POSTO: Investigador II
CONTACTO: thierry.dagnac@xunta.gal

NOME:Marta González Warleta
POSTO: Xefe de Secc. de Investigación XI
CONTACTO: marta.gonzalez.warleta@xunta.gal

NOME:César Resch Zafra
POSTO: Investigador II
CONTACTO: cesar.resch.zafra@xunta.gal

NOME:José Ángel Veiga Dopico
POSTO: Técnico de apoio á divulgación e investigación agraria VI
CONTACTO: jose.angel.veiga.dopico@xunta.gal



NOVIDADES DO CIAM

foto
23/11/2021
CURSO: Derivados lácteos ecolóxicos: Oportunidades de emprego mediante o desenvolvemento da industria láctea ecolóxica
foto
19/11/2021
VIII Edición Seminario Práctico: Incremento da rendibilidade das explotacións leiteiras mediante a mellora xenética
foto
18/11/2021
CURSO: Seguridade alimentaria: Agroecoloxía e consumo responsable
foto
22/10/2021
Xornada técnica: pasado, presente e futuro das marcas de calidade diferenciada de Galicia. Relación co sistema galego de I+D+I
foto
13/10/2021
Xornadas técnicas: Programas sanitarios nas ADSG de vacún de carne e de leite, con especial referencia ao programa nacional e autómico de control e vixilancia da IBR
foto
08/09/2021
Xornada Técnica: Avaliación de variedades comerciais de millo forraxeiro

 

fondo

EMPRESA

PROXECTOS

ACTIVIDADES

PUBLICACIÓNS

APLICACIÓNS RAX

SOCIAL

Copyright 2019 - CIAM - Centro Investigacións Agrarias de Mabegondo - Todos os dereitos reservados